Dostawa i zwroty


Koszty dostawy

 1. Wszystkie produkty o dużych i średnich gabarytach dostarczamy organizowanym przez naszą firmę transportem:
  • Koszt transportu przedmiotów dużych: 600 zł za pierwszą sztukę, za kolejną sztukę w tym samym zamówieniu doliczany jest dodatkowy koszt 300 zł.
  • Koszt transportu przedmiotów średnich: 300 zł za pierwszą sztukę, za kolejną sztukę w tym samym zamówieniu doliczany jest dodatkowy koszt 150 zł.
 2. Pozostałe przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub Pocztą Polską zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Ponadto istnieje możliwość wstawienia i montaż budki/budek w docelowym miejscu wskazanym przez klienta za dodatkową opłatą. Opłata ta jest ustalana indywidualnie.

 

Procedura reklamacji

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się ze Sklepem FON-BOX poprzez wysłanie wiadomości na e-mail lub telefonicznie: +48 510 191 236, +48 889 392 082.
Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady „fabryczne” lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną – dotyczy reklamacji przedmiotów o małych lub średnich gabarytach:

 1. Prześlij do Sklepu produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W przypadku reklamacji dużych przedmiotów tj. budka, regał, fotel zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail lub telefonicznie: +48 510 191 236+48 889 392 082. Udzielimy Ci wskazówki, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Procedura zwrotu

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu o małych lub średnich gabarytach:

 1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
 3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.
 5. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Masz pytanie? – zadzwoń lub napisz
Pokaż więcej ...